İrem Derici, Sevgilisiyle Katıldığı 90’lar Partisine İlginç Açıklamalarıyla Damga Vurdu!

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen İrem Derici, kısa süre önce yeni bir aşka yelken açtı. Derici, geçtiğimiz akşam sevgilisiyle Özgür Aras’ın gece klubü EV’de 90’lar partisine katıldı. İrem Derici, katıldığı partide ilginç açıklamalarda bulununca herkesi şaşırttı. ?

Şarkılarıyla dillerden düşmeyen İrem Derici, özel hayatıyla ve yaptığı açıklamalarla da adından sıkça söz ettiriyor.

Ayrıca yaptığı dobra açıklamalar ve yeri geldiğinde dilinin ayarının olmaması ise İrem Derici’nin en sevilen ve samimiyetini gösteren özelliklerinden biri.

Bunların yanı sıra Derici, yaşadığı ilişkilerle de sık sık gündeme geliyor. İrem Derici, geçtiğimiz aylarda Atakan Işıktutan ile 8 aylık ilişkisini bitirmişti. Bu ilişkinin ardından bir süre yalnız takılan İrem Derici, bu yalnızlığını bozmaya karar verdi.

İrem Derici, kısa süre önce yönetmen Gökhan Fırat ile yeni bir aşka yelken açtı. Hatırlarsanız İrem Derici, aşağıdaki kareyi “Ve özlediğinde hırçınlaşanlar vardır.” notunu düşerek paylaşınca aşkını ilan etmişti.

Derici, dün gece sevgilisiyle birlikte Özgür Aras’ın sahibi olduğu gece klübü EV’de 90’lar partisine katıldı. Bu partinin fikir babası ise İrem Derici’nin ta kendisiydi.

Partiye katılan isimler dönemin kıyafetlerine uygun kostümler seçerek geldi. İrem Derici ise partideki leopar tarzı elbisesiyle dikkat çekti.

İrem Derici, partide “Sevelim, sevişelim” açıklamasını yapınca yine olay sözlere imza atmış oldu.?

İrem Derici, ‘Yaşıyoruz, seviyoruz seviliyoruz. Öpüşelim koklaşalım, sevelim sevişelim. Günümü yaşamak istiyorum bebek gibi bırakın beni ayol’ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x